Ontwerp/opmaak van het boek "Ons dorp van Toen, zo was 't en zo is 't"

Voor Uitgeverij De Gelderlander in Epe heeft Vorm Van Reclame het boek "Ons dorp van toen" in een mooi jasje gegoten.

Ontwerp opmaak boek onsdorpvantoenDoor uitgeverij De Gelderlander in Epe werd ik benaderd om een boek op te maken over Epe. Dat leek mij, als epenaar, natuurlijk een leuke klus! Alle teksten en foto's werden aangelverd en aan mij de taak deze in een mooi jasje te gieten. Bewust heb ik gekozen om wat ouderwetse kleurtinten te combineren met moderne tinten. Het resultaat is een fris en modern waarin men foto's ziet van vroeger met daarnaast het straatbeeld van nu. Het boek bevat 224 pagina's.

Samen met Bert Hanekamp en Jan Stenvert zijn we in mijn studio achter de computer gekropen om pagina voor pagina langs te lopen. Een hele klus, maar het resultaat mag er wezen!

Hier ziet u een kleine impressie van het boek welke vanaf 27 april 2015 in verschillende regionale boekhandels te verkrijgen is.

Voor het ontwerpen van een boek, magazine of andere uitgave bent u bij Vorm van Reclame in Vaassen aan het juiste adres!

Contact | mail ons.

Vorm Van Reclame
Emsterweg 57
8171 PH Vaassen

info@vormvanreclame.nl